Gondolkodtál már azon, hogy a John Wick-filmek főgonosza milyen autót vezetne? A wisconsini Ringbrothers műhelyében is ezen agyalhattak, így készült ez a Kingpin névre keresztelt pokoli Mustang.

Imádjuk a Ringbrothers alkotásait, és az idei gépük láttán neked is le fog esni az állad. A Kingpin névre keresztelt költemény alapja egy 1969-es Mustang Mach 1, ami már szériaváltozatban lélegzetelállítóan néz ki, de ebbe beletettek több mint ötezer munkaórát, hogy egy másik dimenzióba kerüljön.

A motorja természetesen az 5 literes V8-as, amire jókora kompresszort akasztottak,

az eredmény pedig bőven 800 lóerő feletti teljesítmény lett. A hátsó kerekek felé továbbító hatfokozatú váltója manuális, és hogy John Wick már messziről hallja a végzetét, egyedi leömlő és rozsdamentes acél kipufogórendszer került alá.

Persze a Ringbrothers nem állt meg a motornál, a kasztnit is totálisan átszabták,

elöl öt, hátul kilenc centivel szélesítették ki, és a tengelytávon is variáltak pár centit a még agresszívabb kiállásért. A géptető, a hűtőrács kerete, az első splitter, a hátsó diffúzor és a hátsó sárvédők mind szénszálas kompozitból készültek.

Gyönyörű klasszikus HRE kerekekre feszítették a Michelin Pilot Sport 4S gumikat, alá pedig akkora Brembo fékek kerültek, amik alighanem egy vonatot is megállítanának, a futómű elöl és hátul is teljesen független, állítható gátlókkal. A belseje ízlés kérdése, de az biztos, hogy ezzel a fekete Mustanggal nem lesz kérdés, ki a főnök.

Ez is érdekelhet:

Ha a ’69-es Mustang Mach 1 nem elég, nézd meg ezt!

A tuningolt Mustang teljesítményét nem vitték túlzásba, bőven elég sok így is.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Nürburgring leglassabb köridőjének rekordját is meg kellett döntenie valakinek

A pilóták szerint sem a világbajnok Norris volt 2025 legjobb F1-es versenyzője

A csapatfőnökök szerint nem a világbajnok Norris volt 2025-ben a legjobb versenyző az F1-ben

A Player kérdése: Szerinted 2026-ban az AI még inkább az életünk része lesz, mint eddig?
40% Igen, újabb robbanásszerű előrelépést várok.
51% Igen, de nem hiszem, hogy lesz igazán nagy változás.
10% Lecseng az AI-láz, kevesebbet fogjuk használni.