A megjelenése idején még megosztotta a rajongókat, mára klasszikussá érett az E60-as 5-ös sorozat, amit most a BMW legújabb stílusa szerint készült hűtőmaszkkal lehet tönkre vágni.

2003-ban, amikor bemutatták, még nem aratott osztatlan sikert Chris Bangle munkája, a formabontó E60-as 5-ös sorozat, de a BMW nagyautójának dizájnja idővel beérett, és a megkímélt példányokat hamarosan a youngtimerek közé sorolhatjuk.

Aki szerint nem öregszik szépen, most akár a legújabb M3-aséhoz hasonló hűtőmaszkot is rendelhet rá Kínából.

Nem mondanánk, hogy harmonikusan illik az 5-ös sorozat szárnyformájú fényszórójához az új M3-on látott agresszív hűtőmaszk,

de a kínai műanyagos mesterek megoldották, hogy méretben is passzoljon a lökhárítóval egybeöntött darab. Persze biztosan lesz, akiknek tetszik, de ne mostanában számítsunk rá errefelé, mert az alkatrésznek egyelőre nincs európai bizonyítványa.

Az M3-hoz pedig éppen mostanában érkeznek majd a régi hűtőmaszkos átalakító készletek:

Rendbe tettük a BMW M4 hatalmas hűtőmaszkját

Mutatjuk egy tuningcég megoldását is, ami valóra is válhat.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Premierje előtt már utaztunk a megújult Mercedes-Benz S-osztályban

A Red Bull még el is gáncsolhatja a már háttérbe szorított Cunodát

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés