Kiderült, hogy a sebességtúllépés a legkisebb gond.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A szlovákiai rendőrök Losoncon ellenőrizték a közlekedők sebességet október 5-én, amikor bemértek egy Citroën Saxót. A megengedett 50 helyett 77 km/órával ment, és kiderült, hogy a huszonöt éves vezetőjének nincs jogsija. De ez mind semmi ehhez képest:

Jó, tényleg túlzás volt az előző bekezdésben Citroën Saxónak nevezni ezt a szerencsétlen roncsot, amely valaha tényleg Citroën Saxo volt, amikor még volt teteje, ajtajai, eleje, hátulja, meg úgy általában mindaz, ami most hiányzik.

A rendszám alapján nehéz lenne kideríteni, ez nagyjából mikor lehetett, mert az nem volt a kocsin – arról nem szól a hír, elfogadták-e mentségként a szlovák zsaruk, hogy nem is lett volna hova szerelni.

(Forrás: Police.hu, fotók: szlovák rendőrség)

Ez is érdekelhet:

Egy rollerbaleset kapcsán újabb rendőrségi definíciót hallottunk arról, mi is az elektromos roller

Egy megyei rendőr-főkapitányság véletlen cáfolta Pintér Sándor belügyminisztert és az ORFK-t.

Eltörpült a Q7-es a kisbusz előtt, amit tréleren húzott

Kevés jármű is elég egy horrorkaravánhoz.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
23% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés