Pedig ülést egy csapat sem adna neki.

Az idény végén Robert Kubica elhagyja a Williamst, és bár jövőre nem láthatjuk a rajtrácsony, azért az F1-ből valószínűleg nem tűnik el. Legalábbis egészen kapós lett az egyik legjobb teszt- és szimulátoros pilótának tartott lengyel.

A Ferrari már tavaly is akarta Kubicát az említett pozícióra, és 2020-as idényre is csábítja Maranellóba (ebben az esetben az olaszok partnercsapatának, az Alfa Romeónak is tesztelne), de ott van még a Haas is, amely nem titkoltan mindennél jobban akarja őt, és most a Racing Point, pontosabban a csapat tulajdonosa, Otmar Szafnauer is nyíltan beszél arról, hogy mennyire kell nekik a 34 éves pilóta:

„Igazán nagyszerű lenne, ha Robert hozzánk csatlakozna. Tiszteljük őt, és örülnénk, ha a jövőben csapatunkat erősítené.”

A helyzet viszont az, hogy

Kubica nem kér abból, amiben a legjobb az F1-ben

Ezzel alaphangon két csapatot is kikosarazott.

(Forrás: motorsport.com, fotó: ROKiT Williams Racing)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
20% Nem, tök jó, hogy van.
61% Azonnal, értelmetlennek tartom.
19% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Ez az a gondolkodásmód, ami miatt mindenki folyton stresszes – és senki sem mondja el neked
Hirdetés