Juan Pablo Montoya szólt oda a hétszeres világbajnoknak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Többen is felhúzták a szemöldöküket azon, hogy Lewis Hamilton a Red Bull és Max Verstappen dominanciájára panaszkodik, tekintve, hogy a hétszeres világbajnok a zsinórban nyolc konstruktőri világbajnoki címet szerző Mercedesszel ugyanazon időszak alatt hat világbajnoki címet ünnepelhetett. Az értetlenkedők között van többek között az FIA is, pontosabban a szövetség elnöke, Mohammed bin Szulajm:

Az FIA elnöke gyakorlatilag elküldte a francba Lewis Hamiltont

„Ez jó volt a Mercedesnek? Akkor elég tisztességes volt?”

A korábbi Formula–1-es pilóta, a hétszeres futamgyőztes Juan Pablo Montoya is azok közé tartozik, akik csak nevetni tudnak Hamilton panaszkodásán, ő egyenesen képmutatónak tartja:

„Azért az elég vicces, amikor Lewis azt mondogatja, hogy mennyire igazságtalan ez a helyzet. Már most azt jósolja, hogy Max jövőre is nyerni fog, mintha elfelejtette volna, hogy ő meddig dominált. Ha visszatekintünk, akkor az az egész miatta volt, vagy az autója miatt?”

(Forrás: Gpfans.com, fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Veszélyes dologra készül a Red Bull: két dudás lehet egy csárdában

Biztosan jó ötlet két nagyágyú egy csapatban?

A Red Bull elmondta, miért rúgta ki Nyck de Vriest mindössze tíz futam után

Nyck de Vries lett a Red Bull híresen/hírhedten kíméletlen versenyzői döntéseinek legújabb áldozata, végül is érthető okok miatt.

Ember nem veregette meg úgy a saját vállát, mint Fernando Alonso főnöke

Szerénység, az mi? Az Aston Martin tulajdonosa azonnal lovaggá is üttetné magát.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

111 km/órával száguldott a valaha készült leggyorsabb Lego-autó

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés