Legalábbis a hétszeres világbajnok német korábbi ellenfele, Gerhard Berger szerint. Egyetértesz vele?

A legendás Michael Schumacher fia, Mick F2-es bajnokként idén debütált az F1-ben a Haas csapatával, bár még pontokat nem sikerült szereznie – ahogy csapattársának Nyikita Mazepinnek sem –, a korábbi F1-es pilóta, Gerhard Berger szerint igazán impozáns, amit eddig látott a 22 éves pilótától:

„Mick mindent jól csinál. Pontosan azt hozza, amit az adott körülmények között elvárnak tőle: megveri a csapattársát, tisztán és kevés hibával versenyzik. Egyértelműen látszik, hogy olvassa és elemzi a futamokat. Ő egy tipikus Schumacher.”

Berger szerint egyébként nem fair összehasonlítani Micket édesapjával, hiszen minden idők egyik legeredményesebb pilótája, ugyanakkor úgy érzi, fényes jövő előtt áll Mick.

„Látható, milyen gyorsan tanul, mindent magába szív. Bár a Haas nem egy topcsapat, néhány futam után megmutatta, hogy ő az egyértelmű első számú pilóta náluk. Ez pedig sikernek számít.”

Eközben...

(Forrás: planetf1.com, fotó: Haas F1 Team)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

„Ez a futás nemcsak a testünknek, a lelkünknek is jót tesz!” – Dupla körös futásokkal és kibővült charity programmal jön az NN Ultrabalaton

A mai napig ez az egyik legfurcsább incidens, ami valaha történt az F1-ben

Az Autotutto kisbusz megmutatja, hogy nem csak sportos Alfa Romeók léteznek

További cikkeink a témában
„Ez a futás nemcsak a testünknek, a lelkünknek is jót tesz!” – Dupla körös futásokkal és kibővült charity programmal jön az NN Ultrabalaton
Hirdetés