Best of rádiós beszélgetések az Olasz Nagydíjról.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sajnálatos módon csak egy pindúri töredékét hallhatjuk a közvetítések alatt a rádióüzeneteknek, pedig tartogatnak szép aranyköpéseket. Álljon itt egy gyűjtemény az Olasz Nagydíj alatt elhangzott vicces üzenetekről, elszólásokról.

„Te jó isten srácok, én ehhez túl öreg vagyok!” – Felipe Massa, 34 éves veterán, amikor Valtteri Bottas csapattársa támadta őt hátulról.

„Lennél olya kedves, és megmondanád, hogy mi történt a rajtnál? Ahogy én érzékeltem a dolgokat, jó helyen voltam. Szeretném megérteni a történteket.” – Kimi Räikkönen, miután a startnál beragadt. Igencsak vicces a kimért stílus.

„Uhh, hát azt kell mondanom gyerekek, ez az utolsó pár kör nem volt fasza!” – Lewis Hamilton a leintés után.

„Vedd az üzenetet, és nulla beszéd. Majd beszélünk élőben.” – A Mercedes csapat válasza Hamilton fenti üzenetére.

„Nincs erő. Oh baszki így nem tudunk menni!” – Fernando Alonso a McLaren motorproblémái után.

„Még mindig masszívan nincs erőnk. Felejtsétek is el, majd megpróbálom túlélni.” - Alonso

„Gyerekek, nedves a seggem, és üzemanyagszaga van!” - Hülkenberg

„Nem, nem előzhet meg. Ellenkezem!” – Max Verstappennek nem igazán volt ínyére elengedni Vettelt és Rosberget a kék zászló alatt.

(Forrás: f1.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés