A barcelonai teszthét utolsó, azaz harmadik napjának délelőttjén megállt az autó Sebastian Vettel alatt, a motor adta meg magát a 11-es kanyar előtt – az autó elszállítása miatt jó 20 percre félbe kellett szakítani a tesztelést.

Formula 1 on Twitter

That's one ill SF1000 ? A slight hiccup for Ferrari and Sebastian Vettel on Day Three of #F1Testing #F1 https://t.co/RZTHVrtSiK

A Ferrari nem sokkal később megerősítette, hogy motort kell cserélni az SF1000-ben, amely így már csak délután gurul újra a pályára, a meghibásodott energiaforrást pedig Maranellóban vizsgálják:

Scuderia Ferrari on Twitter

We had to stop due to an engine problem, whose exact cause we will investigate back in Maranello - we are now fitting a new engine so will be back on track in the afternoon. #essereFerrari?#F1Testing

És még ez is...

Bajba került a Ferrari, lefoglalhatják a 2020-as autóját

Áll a bál a maranellóiak új versenygépe körül.

(Fotó: Scuderia Ferrari)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

A McLaren elismerte, hogy beáldozhatják Piastri futamát Norris vb-címéért

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés