Ha nem tesz le valamit az asztalra a négyszeres világbajnok a hétvégi Spanyol Nagydíjon, a futam után repülhet.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Sebastian Vettel szezonja és a Ferrarival való kapcsolata sem mondható éppen jónak. Az előbbiről a szerzett pontjai, utóbbiról pedig a 70. Évforduló Nagydíj közben és után tett megnyilvánulások árulkodnak.

Vettel beolvastott a Ferrarinak

A négyszeres világbajnok szerint az újabb csalódást keltő eredménye nem azért van, mert ő megpördült már rögtön a második silverstone-i futam elején.

Vannak, akik szerint annyira rossz a helyzet csapaton belül, hogy a négyszeres világbajnok nem is tölti ki a szezon végén lejáró szerződését, azaz már idény közben leléphet/kirúghatják.

A német AutoBild szerint amennyiben ez megtörténne – a lap szerint ha a hétvégi Spanyol Nagydíjon nem teljesít jól a német, ez így is lesz –, abban az esetben a következő futamtól az Alfa Romeó-s Kimi Räikkönen vagy a koronavírusos Sergio Pérez helyére két verseny erejéig beugró Nico Hülkenberg vehetné át Vettel helyét.

Egyébként az, hogy Räikkönen az Alfa Romeo versenyzője, a Ferrari legnagyobb titkos fegyvere, ami akár most be is bizonyosodhat.

Vettel szerint nincs a szokásosnál nagyobb baj/feszültség/frusztráció:

(Fotó: Scuderia Ferrari)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Egy ilyen őrült időmérő után szerinted ki nyeri a Monacói Nagydíjat? Szavazz!

Verstappen szinte már megnyerte a monacói pole-t, aztán jött a csodagyerek

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni