Horvátország jóval többet jelent a tengerparti nyaralásnál, a déli szomszédunkat akkor is érdemes célba venni, ha felejthetetlent autóznál a kedvenceddel. A Porsche most egy látványos videóban csinál kedvet az utazáshoz.

Már két évtizede szervez utakat a Porsche olyan tájakra, ahol ki lehet próbálni a sportautók igazi képességeit, és a legutóbb Horvátországot vették célba. Szemet gyönyörködtető tájakon autóznak, a filmben Zágrábon kívül Rovinj, Pag és Dubrovnik is feltűnik. A narrátor sem akárki, a szülőföldjéről Mate Rimac mesél, akit az elektromos szuperautójáról ismerhetsz, és a cégébe nemrég fektetett be a Porsche.

Ez is érdekelhet:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ferrari F40-nel vette be a tokiói éjszakát Lewis Hamilton

Toyota RAV4-vezetés – A bizalom ára

108 méteres szintkülönbséggel és sci-fi-látvánnyal épül az új szaúdi pálya, amin majd 20 emelet magasan száguldanak az F1-autók

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Megnézted az új Peaky Blinders-filmet?
10% Igen, tetszett.
25% Igen, de csalódás volt.
24% Még nem, de megnézem.
41% Szerintem ez most nekem kimarad.
Megmutatjuk, milyen egy Audival bejárni a Dolomitok legszebb vidékeit!
Hirdetés