Jeremy Clarksonék visszatértek, és semmit sem változtak: a The Grand Tour legújabb epizódjában a francia autókat veszik elő, és a francia sofőrök is megkapják a magukét.

Nem először fenik a nyelvüket a francia autókon Jeremy Clarksonék, elég csak arra a Top Gear-részre gondolni, amikor a Peugeot-kat figurázták ki: az autókat pocséknak, a sofőrjeiket idiótának tartották. A trió nemsokára visszatér, és ezúttal egy egész The Grand Tour-epizódot szenteltek a franciáknak, benne a legizgalmasabb, és egyben a legfurcsább típusokkal.

Már az előzetesen is nagyon jól lehet szórakozni, van itt minden a repülő C3 Plurieltől a hegyről legurított Berlingón át a helikopterről ledobott Kacsáig.

Hammond a francia sofőrök parkolási szokásain élcelődik egy Scenickel, és néhány igazi ritkaság is feltűnik az epizódban, mint a légcsavaros Leyat Hélica, és a hetvenes évekbeli, stílusos Citroen SM, amit minden baja ellenére nem lehet nem szeretni.

A legújabb részre már csak pár hetet kell várnunk, december 17-én érkezik az Amazon Prime kínálatába.

Ez is érdekelhet:

Clarkson farmjában nincsen szar

Vagyis van, de nem úgy. Az Amazon új sorozata egyszerűen imádnivaló.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Többször is előfordult már, hogy hárman harcolnak a vb-címért az utolsó futamon

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés