Egy robogós és az autósok elindultak, a villamos viszont nem állt meg.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

OLYAT TETT a VILLAMOSVEZETŐ, nagyon kemény, túlélte, MEGÁLL BENNÜNK AZ ÜTŐ – szokása szerint nem fogta vissza magát az egyszerű figyelemfelkeltő eszközök használatában gyakorlott BpiAutósok, pedig ez a videó túlzott bulvárkodás nélkül is erős darab. Egy autós fedélzeti kamerája rögzítette a budai Flórián téren, ahogy az Árpád hídról lehajtó, balra kanyarodó járművek zöldet kapnak, el is indulnak, és tényleg csak fél másodpercen és egy-két méteren múlik, hogy nem történik súlyos, nagy eséllyel halálos baleset.

Amikor ugyanis a három sávból szabályosan gyorsítani kezd a robogó és az autók, balról nagy sebességgel megjelenik az 1-es villamos, amelynek háromkocsis szerelvénye lendületből érkezik a hídról, nyilvánvalóan a tilos jelzés ellenére. Egy ilyen erejű ütközés az autók számára is brutális következménnyel járna, de a villamos először a robogóst kapta volna el…

Óriási szerencse, hogy nem történt tragédia – nem a villamosvezetőn múlt.

Ez is érdekelhet:

Fényképezni tilos táblát mutatott fel a traffipaxnak egy angliai autós

Így lehet büntetést kapni egy sebességmérés kapcsán gyorshajtás nélkül is.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
22% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott