Ez gyorsan összejött a fiatal pilótának.

A múlt hétvégi Azeri Nagydíjon Oliver Bearman, aki az eltiltott Kevin Magnussen helyére ugrott be, a 10. helyen végzett a Haasszal (részben köszönhetően Carlos Sainz Jr. és Sergio Pérez utolsó előtti körben történt, kiesést érő ütközésének).

Videón Pérez és Sainz hatalmas balesete

A harmadik helyért csatáztak, kiesés lett a vége.

Mindez azt jelentette, hogy a 19 éves pilóta pályafutása második Formula–1-es versenyén is pontszerző helyen zárt. A 19 éves pilóta korábban a szezon második futamán, a Szaúd-arábiai Nagydíjon indult, ahol a vakbélgyulladással küzdő Carlos Sainz Jr. beugrójaként a hetedik helyre hozta be a Ferrarit.

Ezzel a két pontszerzéssel Bearman olyasmit ért el, ami eddig egyetlen pilótának sem sikerült a sportág történetében, ugyanis ő lett az első, aki egy szezonon belül két különböző csapatnál is pontot szerzett bemutatkozásakor.

Bearmant jövőre is láthatjuk, hiszen július elején a Haas bejelentette, hogy ő lesz a csapat egyik pilótája, azóta pedig már azt is kiderült, hogy az Alpine-t idény végén elhagyó Esteban Ocon lesz a másik.

A legjobb barátaid: a kutyád, és ez a talpbetét