Viszlát GT R, helló Black Series.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Miután a Forma–1-es csapatok bemutatták a 2022-es szezonra szánt autóikat, a Mercedes lerántotta a leplet a sportág új idényében használatos biztonsági és orvosi autójáról is. Ahogy tavaly, úgy idén is vérvörösben pompázik mindkét autó, ugyanakkor változás azért van, hiszen a GT R modellt a Black Series váltja, míg a C 63 S kombit egy GT 63 S 4MATIC+.

A biztonsági autó, azaz a Mercedes-AMG GT Black Series egy igazi szörnyeteg:

A Mercedes 1996 óta adja a biztonsági autókat az F1-nek, tavaly óta azonban nem csak egyedüliként látja el ezt a feladatot, hiszen az Aston Martin is beszállt a buliba. Ez a felállás pedig idén sem lesz másképp, azaz felváltva láthatjuk majd – remélhetőleg minél kevesebbet – körözni a két márka biztonsági és orvosi autóját.

Az orvosi autó (Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+):

(Fotó: Mercedes)

Ez is érdekelhet:

„Hamilton utolsó lenne egy Haasszal vagy Williamsszel”

A jelenlegi mezőnyből van, aki szerint ennyivel többet számít az, hogy ki milyen autóval száguldozik a pályán, mint az, hogy ki mennyire jó pilóta.

Verstappen sportágtörténeti szerződést kötött a Red Bull-lal

Verstappen egy gigaszerződést keretében kötelezte el magát újabb évekre a Red Bullhoz.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kvíz: mondunk három autót, melyiket nem a nyolcvanas években mutatták be?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés