Sebastian Vettel eddig csak terelt, de most a semmiből hosszabbított a Ferrarival, nagyon sok pénzért.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Ferrari a szokástól eltérően gyakorlatilag már az Olasz Nagydíj előtt bejelentette a következő szezon pilótafelállását,

ugyanis Kimi Räikkönen utánSebastian Vettel is meghosszabbította szerződését.

Pontosabban Vettel hosszabbított a Ferrarival.

A négyszeres világbajnok németnek az idény végén járt volna le a szerződése, de most már 2020-ig a csapatnál marad. Az előzetes hírekből gyanítani lehet, hogy erre az időszakra 120 millió eurót, azaz évi 40 milkát csengetnek ki a maranellóiak. Durva.

Az olaszok – ahogy Räikkönen esetében is – elég szűkszavúan tudatták:

Scuderia Ferrari on Twitter

Extension of the agreement between Scuderia Ferrari and Sebastian Vettel. https://t.co/jKmGTz1Sci

Ez azt is jelenti, hogy Vettel és Hamilton nem fog csapatot cserélni, mert nagyon valószínű, hogy a brit is meghosszabbítja kontraktusát a Mercedesszel – ha eddig nem is tervezte (na persze), akkor ezek után most már meg fogja –, vagyis a németeknek nem nagyon van szükségük B-tervre:

(Fotó: AFP) Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés