Megérkezett a Williams 2025-ös autója is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Formula–1 történetében először fordul elő, hogy összes csapat – jelen esetben mind a tíz – egyszerre és egy helyszínen (a londoni O2 Arénában) mutatja be az idei szezonra tervezett autóját, vagyis csak annak festését.

Mutatjuk, hogy néz ki a Williams 2025-ös versenygépe, az FW47:

A nagyobb felbontásért kattints a képekre!

Az autó a dizájnja nem sokat változott, maradt kék, ugyanakkor elöl sötétebb, hátul világosabb lett, az új névadó szponzort, az Atlassiant pedig nem lehet nem rögtön kiszúrni.

Idénre megváltozott az istálló pilótafelállása, a Ferraritól távozó Carlos Sainz Jr. lett Alexander Albon csapattársa, ami azt is jelentette, hogy a tavalyi szezon közben menesztett Logan Sargeantot helyettesítő Franco Colapinto idénre (még) F1-es ülés nélkül maradt.

(Fotó: Atlassian Williams Racing)

Ez is érdekelhet:

A McLaren lényegében megfenyegette Lando Norrist és Oscar Piastrit

Kemény üzenetet küldött a McLaren-csapatfőnök a pilótáinak.

Szokatlan szponzori megállapodást kötött az Aston Martin

Eddig ilyen még nem volt a Formula–1 történetében.

Nagy bajban van a Red Bull és Max Verstappen?

A Red Bull és a Ford évek óta dolgozik közösen az új motoron, de egyre több pletyka kering arról, hogy az erőforrás nem elég versenyképes.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Saturészeg autós borította fel az autóját az M3-ason, beszélni is alig tudott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott