Egy elismert japán dizájner, Tokujin Yoshioka gyakran működik együtt egy szintén jó nevű japán divatházzal, a legújabb közös munka eredménye pedig ez a különleges időmérő.

Az egyedülálló kialakításának köszönhetően az óra egyszerre minimalista, kifinomult és elegáns. A kimondottan vastag, 39 mm-es üvegből készült foglalat egy rozsdamentes acélból készült tokon nyugszik. Természetesen a mutatók is tökéletesen illeszkednek ehhez a letisztult dizájnhoz.

A férfiak és nők által is egyaránt hordható karóra ezüst és fekete számlappal is elérhető lesz, méghozzá egy egyszerű bőrszíjjal, amelyen egy állítható csat kapott helyet a nagyobb biztonság érdekében.

Az óra november 10-től lesz megvásárolható világszerte, akár online is. Itt kell majd nézelődni.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ez se volt egy unalmas hét

Szlovákiában el kell különíteni a boltban a rovartartalmú élelmiszereket

Diszkó a Pecsában, mekizés a Váci utcában – tömény retró a BBC 1989-es kisfilmje a magyar fiatalokról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
79% Igen
11% Nem
10% Nem szoktunk erről beszélni