A világ leggazdagabb embere júliusban indul a világűrbe, elég sokan vannak, akik szerint ott is kéne maradnia.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Azt ugye mint tudod, Jeff Bezos – testvére, Mark Bezos társaságában – hamarosan megy az űrbe, a világ leggazdagabb embere elméletileg július 20-án teszi meg ezt a tizenegy perces Föld körüli kirándulást saját cége (Blue Origin) New Shepard elnevezésű rakétáján.

Ennek kapcsán pedig rögtön két petíció is indult, amelyben azt követeli a nép, hogy Bezos maradjon is a világűrben és ne térjen vissza a Földre – az egyiket már 39 ezren írták alá, a másik jelenleg 19 ezernél jár, vagyis jelen állás szerint a kettő együtt 58 ezernél jár. A cél egyébként 25-50 ezer lenne mindkét esetében.

És hogy miért indították az aláírásgyűjtést, mert ahogy az előbbi indokolja

„Milliárdosoknak nem szabad létezniük sem a Földön, sem az űrben. Ha viszont ők az űr választják, akkor maradjanak is ott”,

illetve a másik szerint

„Bezos egy igazi főgonosz, aki világuralomra tör”.

Egyébként másik petíció is indult:

Eközben...

Elkezdtek félni a politikusok, akik már látták az ufójelentést

Elvileg június 25-ig kell nyilvánosságra hozni.

(Forrás: Business Insider, fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Szép kis árcédula lesz a novemberben érkező GTA 6 dobozán

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés