Megkezdődött a 2018 februárjára tervezett The Predator forgatása, a forgatókönyvet jegyző, és a rendezői feladatokat elvállaló Shane Black pedig e jeles alkalomból posztolt egy képet a szereplőkről.

A film sztorijáról nem tudunk túl sokat. Az biztosnak látszik, hogy az A szoba című moziban hatalmasat alakító Jacob Tremblay egy - állítólag autista - gyereket fog alakítani, akinek édesapja, egy ex-tengerészgyalogos, valahogy összeakasztja a bajszát a gyilkos földönkívülivel.

A gárda egy része... gyönyörű emberi lények, jó emberek. És gyilkosok. A kamerák ma már forognak. Kívánjatok szerencsét!

A képen balról jobbra Trevante Rhodes (Holdfény), Sterling K. Brown (American Crime Story), Boyd Holbrook (Narcos), Olivia Munn (X-Men: Apokalipszis) és Keegan-Michael Key láthatóak a rendezővel és a már említett Jacob Tremblay-vel.

Ismerve Shane Blacket (Durr durr és csók, Vasember 3., Rendes fickók), nincs az az isten, hogy ez elromoljon.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Kiválasztották a színészt az egyik legismertebb videójátékos antihős, Kratos szerepére

Sydney Sweeney szexmunkásnak áll az Eufória harmadik évadának előzetesében

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
15% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés