Maria Thatil azért panaszkodik az Instagramon, mert az emberek azt gondolják róla, hogy csak a külseje miatt boldogul. Nos, hetvenezer követője van, és idén ő lett Miss Ausztrália. Ezek például tutira nem az esze miatt jöttek össze neki.

Persze ez esetben kevésbé indokolt a szarkazmus, Maria ugyanis tényleg nem egy szokványos egyagysejtű instamodell. Diplomája van pszichológiából és HR-ből, szóval neki speciel tényleg rosszul eshet, amikor azzal gyanúsítják, hogy csak azért sikerült megkapnia egy állást, mert a főnök meg akarta dugni.

Mégis, Maria egy tökéletes szépség, és mivel szépségkirálynőként meg insta-influenszerként nyomul, azt azért nehezen tudná nekünk bemagyarázni, hogy ő aztán egyáltalán nem akarja használni a külső adottságait. Szóval arról panaszkodni, hogy olykor beszólnak, mert túl szép vagy, amikor a legtöbb fiatal lány amiatt szorong, mert az internet 2.0 elhitette vele, hogy bántóan tökéletlen, egy pettyet idétlenül hangzik.

Na jó, hagyjuk is Maria sirámait! Biztos neki sem egyszerű, de a képei sokkal érdekesebbek. Mutatjuk.

(via)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Dezodorral arcon fújás és tükörletörés lett abból, hogy két autós ugyanazt a parkolóhelyet nézte ki magának Tatabányán

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés