A székesfehérváriak átrendezték az NB I-es piacot.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nagyot ment a Vidi a nyári átigazolási időszakban, de főleg az utolsó napokban, a székesfehérváiak szerződtették Barczi Dávidot, Bódi Ádámot, Danko Lazovicsot, augusztusban pedig Ante Solomun, Anel Hadzic, Marko Scsepovics, Varga József és Fiola Attila is érkezett, és így 10,88 millió euróról 14,2 millióra ugrott a csapat keretének értéke

A Fradihoz Marco Djuricin, Oliver Hüsling, Lovrencsics Gergő, Rju Szung Vu érkezett, de a keret értéke 11,9 millióról csak 12,3 millióra ugrott.

A harmadik helyen amúgy annak ellenére a Debrecen áll 8,03 millió euróval, hogy majdnem az összes piacképes játékosát eladta.

A transfermarkt.de szerint így néz most ki az NB I:

1. Videoton: 14,20 millió €
2. Fradi: 12,33 millió €
3. Debrecen: 8,03 millió €
4. Diósgyőr: 6,48 millió €
5. MTK: 5,60 millió €
6. Újpest: 5,60 millió €
7. Honvéd: 5,45 millió €
8. Vasas: 5,45 millió €
9. Haladás: 5,43 millió €
10. Gyirmót: 4,83 millió €
11. Paks: 4,78 millió €
12. Mezőkövesd: 4,33 millió €

Aztán hogy ezek az összegek jelentenek-e valamit, majd kiderül, mindenesetre a Vidi végső győzelméért 10-szeres pénzt fizetnek, egy ezrest nem is hülyeség rátenni, nem?

(Forrás: transfermarkt.de)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott