Carlo Ancelotti szerint Cristiano Ronaldo helyesen döntött és boldog.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Real Madrid Szaúd-Arábiában van jelenleg, a Barcelona elleni spanyol Szuperkupa-döntőre készül. A csapathoz beugrott a klub történetének legeredményesebb futballistája, Cristiano Ronaldo is, aki néhány hete az Al-Naszr játékosa lett.

Ronaldo korábbi edzőjét, Carlo Ancelottit megkérdezték a portugál klubváltásáról, az olasz tréner pedig a tőle megszokott elegáns módon kommentálta korábbi játékosa döntését:

„Ronaldo boldog és motivált. Tetszik neki az ország. Nagyon motivált, a jó döntést hozta meg az átigazolásával”

mondta Ancelotti.

Ronaldo a katari vb után egyébként a Real Madridnál edzett, a pletykák szerint megpróbálta elérni, hogy újra csatlakozzon a madridi csapathoz, de Florentino Pérez végül ezt elutasította. Szintén pletyka, hogy Jorge Mendes több BL-ben szereplő csapathoz is beajánlotta ügyfelét, de senkinek sem kellett Ronaldo – Mendes november óta egyébként már nem is ügynöke honfitársának.

Ez is érdekelhet:

Ronaldo új klubjának a riválisa 300 milliós fizetést adna Messinek

Azért az viszonylag erős mémforrás lenne, ha Cristiano Ronaldo a szaúdi bajnokság második legjobban kereső futballistája lenne.

Xavi szerint C. Ronaldónak nem lesz könnyű dolga a szaúdi ligában

A Barcelona edzője szerint egy kompetitív ligába igazol Cristiano Ronaldo, ahol nem lesz könnyű dolga.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
33% Idén egyik sem