A Fradi kapusa szerint nincs okuk szégyenkezni a Barcelona elleni teljesítmény után, de az eredményt sajnálja.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bátran kezdett a Camp Nouban a Ferencváros, végül azonban 5-1-re kikapott Messiéktől a magyar bajnok:

Négy góllal kikapott a Fradi Barcelonában, de nem égett meg

A sima vereség ellenére a Fradi megmutatta, joggal van ott a csoportkörben.

A meccs után a Fradi kapusa, Dibusz Dénes a következőképp értékelt:

Próbáltunk úgy kezdeni, mint tavaly az Espanyol ellen, az első Európa-liga-meccsen. Most is ahhoz hasonló helyzetekből volt egy lesgólunk, egy kapufánk, és ha egy picit szerencsésebbek vagyunk, akkor meg tudtuk volna szerezni a vezetést. Úgy nézett ki, hogy elég jól féken tudjuk tartani a Barcelonát, de aztán negyedóra, húsz perc után kezdtek fölénk kerekedni, és megmutatkoztak az egyéni képességek. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy nincs okunk szégyenkezni, bár azt nagyon sajnálom, hogy ilyen nagy különbségű vereség lett a vége.

Rebrov nyilatkozata:

Rebrov elmondta, miért teljesített gyengébben a Fradi a Barcelona elleni meccs hajrájában

Jól kezdett a Fradi a Camp Nouban, gólt is rúgott a Barcelona elleni BL-csoportmeccsen, de végül 5-1-re kikapott a magyar bajnok.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
17% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés