A Fővárosi Vízművek grafikonján kiugróan látszik, mikor lett vége a skót–magyarnak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Senki sem maradhat ki az Eb-lázból, a Fővárosi Vízművek például egy vicces grafikonnal jött ki. Megmutatták, hogy a budapestiek milyen ügyesen tartották vissza a végsőkig, aztán Csoboth 100. perces gólja után rohantak leengedni a fáradt olajat.

Kevin, Kevin! Mutatjuk Csoboth Kevin gólját magyar kommentárral

Hajdu B. István kommentálásával mutatjuk Csoboth Kevin gólját.

A grafikonjukon a vasárnap délutáni-esti vízfogyasztás látható: a meccs 21.00 órakor kezdődött, a két csapat 21.47 körül ment félidőre, és a meccset végül 23.00 óra körül fújta le a bíró.

A görbén jól látható, hogy a kezdő sípszó után a vízhasználat csökken, a 15 perces szünetben hirtelen megugrik, majd az is, hogy a mindent eldöntő második félidőről igyekeztünk a vízhasználatunkat elhalasztani a meccs lefújása utánra

– írta a Vízművek.

Ez is érdekelhet:

Őrület! 100. perces góllal nyert a válogatott az Eb-n

Az utolsó pillanatokban húzta be a győzelmet Magyarország.

Eufória és hangrobbanás: így élték meg a helyszínen a magyar drukkerek Csoboth gólját

Mutatunk egy videót a magyar szurkolótábor egy részéről Csoboth Kevin góljánál.

(Fotó: Clive Mason/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés