A Bayern-Barcelona 8-2 után újabb sokkot láthattunk a BL-negyeddöntőben, a Lyon kiejtette a végső győzelemre is esélyesnek tartott Manchester Cityt.

A Lyon a Juventus után a Cityt is meglepte, 3-1-re nyert Rudi Garcia csapata:

Hihetetlen, de a Lyon megverte a Man. Cityt, nem lesz álomelődöntő

A Juventus után a Manchester Cityt is kiütötte a Lyon, vagyis most már bárkit legyőzhet.

A Citynek 1-2-nél komoly sansza volt az egyenlítésre, Raheem Sterling azonban kihagyta a BL-idény legnagyobb ziccerét:

Szinte sokkoló, honnan hagyta ki Sterling a szezon legnagyobb helyzetét

Valószínűleg jó ideig nem fogja ezt elfelejteni.

A meccs után erre, és az egész helyzetre reagált Pep Guardiola, a Manchester City edzője:

Úgy érzem, mi voltunk a jobbak, de ebben a sorozatban tökéletesnek kell lenni a sikerhez. Sok mindent jól csináltunk, de ez nem volt elég, a tizenhatosokon belül hibáztunk a kritikus pillanatokban. Raheem Sterling hajrában kihagyott ziccere? Egy ilyen szituációban egyenlítened kell, és jön a hosszabbítás, de aztán megkaptuk a harmadik gólt, és ezzel vége is lett a mérkőzésnek.

A Lyon a négy között a Bayern Münchennel játszik.

(via; Fotó: Getty Images)