Előbb Hollandia, majd Németország is vezetett, de a vége döntetlen lett.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Nemzetek Ligája második fordulójában hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a magyar válogatott a bosnyákokkal.

Második meccsét sem tudta megnyerni a Nemzetek Ligájában a magyar válogatott

Az első pont megvan, az első győzelem azonban még nincs.

A csoport másik meccsén Hollandia fogadta Németországot. A rangadó négy gólt és döntetlent hozott,

így mindkét csapat négy-négy pontos két forduló után, a csoportot a németek vezetik a jobb gólkülönbségük miatt.

Reijnders góljával már a 2. percben vezetett Hollandia, a félidő végén azonban már hátrányban volt Koeman csapata: előbb Undav egyenlített, majd a hosszabbításban Kimmich szerezte meg a vezetést a vendégeknek. A második félidő elején Dumfries állította be a végeredményt.

Összefoglaló: A következő körben Hollandia Magyarországra jön, Németország Bosznia-Hercegovinába megy.

Ez is érdekelhet:

Marco Rossi büszke, de nem elégedett

A bosnyákok elleni döntetlen után értékelt a magyar válogatott szövetségi kapitánya.

Szoboszlai szerint jót tett a válogatottnak a németek elleni ötgólos vereség

Elégedetten nyilatkozott a bosnyákok elleni döntetlen után a magyar válogatott csapatkapitánya.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
3% Brazília
17% Egy másik válogatott