A Bayern München elnöke, Uli Hoeness gyakorlatilag beismerte, hogy játékosuralom van a Bayern Münchennél, ez vezetett Carlo Ancelotti távozásához.

Ancelottit tegnap kirúgta a Bayern, az utolsó csepp a pohárban a PSG elleni méretes zakó volt, de más, elég komoly gond is akadt, mégpedig az öltözőben:

A csapat ideiglenes irányítását a München korábbi játékosa, Willy Sagnol vette át.

„Öt fontos játékos is Carlo Ancelotti ellen fordult, ez a helyzet pedig tarthatatlan volt. Edzőként lehetetlen úgy dolgozni, hogy öt fontos játékos az ellenséged.”

Ezt a klub elnöke, Uli Hoeness nyilatkozta, amivel gyakorlatilag egy az egyben beismerte, hogy játékosuralom van a bajor csapatnál (is).

És hogy ki lehet az az öt játékos?

Franck Ribéry és Arjen Robben nem volt túl jóban az olasz szakemberrel – utóbbi a PSG elleni vereség után, nem is állt ki mellette –, és ott van még Robert Lewandowski, Thomas Müller és a mellőzött Kingsley Coman is, ők többször is kritizálták Ancelotti tevékenységét ebben az idényben.

(Forrás: The Independent)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Olyan helyen jártunk a Puskás Arénában, ahová nem juthat be a nagyközönség

„Nincs bennük semmi különleges, képtelenség, hogy kikapjunk” – mondta az edző a BL-döntő előtt, majd kaptak egy négyest

Jude Bellingham és Budapest is főszerepet kap a Topps Chrome UCC kollekciójában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés