Folytatódik a kabaréműsor Londonban.

Elátkozott szezon ez Észak-Londonban, a Chelsea már a harmadik edzőjénél jár, de szegény Lampard is szörnyen szerepel a csapattal, de most felzárkózott a rivális Tottenham is.

A Spurs március 26-án küldte el Antonio Contét, és azzal a lendülettel kinevezte utódnak Conte segítőjét, Cristian Stellinit. Persze csak ideiglenesen, a bajnokság végéig, amikor is majd érkezik egy állandó menedzser.

Stellini azonban egy hónapig sem húzta, a Newcastle elleni 6–1-es vereség után kipenderítette a másik olaszt is. Most már Ryan Mason a Tottenham megbízott vezetőedzője, aki Stellini asszisztense volt.

Daniel Levy klubelnök eléggé dühös volt:

„Teljesen elfogadhatatlan a vasárnapi teljesítmény. Kétségbeejtő volt látni. Számos okot megvizsgálhatunk, hogy ez hogyan történhetett meg, de a játékosok és az edzők mellett ez végső soron az én felelősségem. Cristian a stábjával együtt távozik. A szezon nehéz időszakában vállalta a feladatot, szeretném megköszönni neki azt a professzionalizmust, amelyet ő és munkatársai tanúsítottak.”

Már nem Antonio Conte a Tottenham edzője

Megtörtént, amire mindenki számított.

Klubrekordot jelentő összeget sem sajnálna a Spurs a Barca sérülékeny tízeséért

Egyre inkább úgy tűnik, hogy Ansu Fatit eladná a Barcelona. Érdeklődők vannak, a legkomolyabb jelenleg a Tottenham.

(Fotó: Julian Finney/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Miért nem az akaraterőn bukik el az életmódváltás, és mi működik helyette?

Készen állsz a kalandokra? Gyere velünk az új Citroën C5 Aircross-szal

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Melyik kontinensen élnél a legszívesebben, ha választhatnál?
56% Jó nekem Európa
6% Ázsia
13% Észak-Amerika
3% Dél-Amerika
4% Ázsia
18% Ausztrália
21 nap, ami segít új szokásokat építeni és energiát nyerni
Hirdetés