Ha esetleg egy barlangban éltél az elmúlt pár napban, vagy hibernáltak, akkor mondjuk: a magyar válogatott veretlenül megnyerte az Eb-csoportját, ahova elvileg ki se kellett volna jutnia. Ebben nagy segítség volt az a kis magyar kolónia, aki minden meccsen drukkol: a barátnők, jegyesek, feleségek.

Tegnap a torna legjobb meccsén 3–3-ra vertük Portugáliát, teljesen hihetetlen, ami Franciaországban zajlik, meg az is, ami Budapesten. És a lelátón?! Őrület. Ott besegítenek a magyar WAG-ek is, a barátnők, jegyesek minden meccsen szorítanak a srácokért velünk együtt. És mennyire magyarok már: hiszen dekoratívak, vonzóak, csinosak.

Ők:

Diána Vígh - Ria Ria?? #csakegyutt | Facebook

Ott van többek közt Nagy Ádám, Priskin, Pintér, Dibusz barátnője, Priska és Németh jegyese és Elek felesége is.

Itt van nagyobb méretben is, mit tudni:

Már a belgák se örülnek nekünk:

Hazard szerint a magyarok kemények, 200 százalékot beleadnak

Amúgy a magyarok Eb-győzelméért meg 90-szeres pénzt fizetnek, egy ezrest megér, nem?

Támogatott és ajánlott tartalmaink

98. perces csodagóllal indult a futballhétvége

Rooney szerint a Fradit nem érdemes elhagyni az Európa-liga-címvédő kedvéért

5 felejthetetlen teljesítmény a BL-ben, ami legalább annyira emlékezetes, mint Fede Valverde Man. City elleni mesterhármasa

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.