Az Il Resto del Carlino írt egy elemzést az első forduló után, és úgy érzi a bolognai lap, hogy nem kell a aggódni a jövő miatt, és ebben nagy szerepe van Nagy Ádámnak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Ahogy már írtuk mi is, Nagy volt csapata legjobbja a Crotone elleni nyitómeccsen, Ádám rengeteget futott, mindig megjátszható volt, higgadt, gyors, pontos és a passzai is ültek. A Gazzetta 7-es osztályzatot adott neki.

Nagy Ádám remekül debütált a Serie A-ban

A lap öt fiatalról írt, akik a jövő Bolognájának alapjai lehetnek: a 24 éves Ladislav Krejcí és Simone Verdi, a hétvégén még nem játszó Federico Di Francesco (22 éves) és a román Deian Boldor (21), valamint a 21 éves magyar.

Nagy Ádámról azt írták, hogy a Sporting, a Benfica, a Southampton, a Leicester City, a Genoa és a Palermo is meg akarta szerezni, mégis a Bolognában látott fejlődési lehetőséget, és kiemeli, hogy ott látott esélyt arra, hogy idővel főszereplővé nője ki magát a klubnál. Megérte a 1,5 millió eurós vételár (plusz 300 ezer bónusz)

Öt új arc, öt fiatal tehetség, aki biztosíthatja a Bologna számára a biztos jövőt: velük a rossoblú akár a nagyobb várakozásoknak is megfelelhet.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Szoboszlai Dominik a szezon játékosa lett

Egy aranylabdás és Haaland leigazolását ígéri Florentino Pérez legnagyobb ellenfele

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés