Bekészítettük a popcornt, kíváncsian várjuk, meddig feszítheti a húrt a brazil.

Hatalmas csinnadratta közepette megérkezett Neymar a Barcelonától, hogy aztán mindenkibe beleszálljon, elvégre ő a világ legdrágább labdarúgója, mindenki kussoljon. Kezdte Cavanival, aki nem engedte, hogy ő lője a tizenegyest, aztán kiszivárgott, hogy milyen kiváltságai vannak a brazilnak, ami miatt páran már fújnak rá az öltözőben.

De ez nem elég, most azt írják, Neymar úr elégedetlen Unai Emery módszereivel, konkrétan azzal, hogy a spanyol edző túl sokat videózik. A brazil támadó úgy érzi, szakmailag nem indokolt a félórás vidoelemzés, ő lerövidítené, és az így felszabadult értékes időt hasznosabb dolgokra fordítaná.

Neymar mester tehát lassan edzőre sem tart igényt, és nem vennénk rá mérget, hogy ez előbb-utóbb nem fog Emery állásába kerülni. Hamarabb nyúlnak hozzá, mint az aranytojást tojó primadonna tyúkhoz.

Eközben a csapat Neymar nélkül:

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Tóth Alex Európa legerősebb bajnokságába igazol

Varga Barnabás rögtön egy súlyos pénzbüntetéssel indíthat az új klubjában

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
31% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
15% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
54% Nincs tapasztalatom vele.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja
Hirdetés