Sokat elárul a németek elleni Nemzetek Ligája-meccsről, hogy csalódottak vagyunk az egy pont miatt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Továbbra is veretlen hazai pályán a magyar válogatott a Nemzetek Ligája A-divíziójában, az Anglia elleni győzelem után

1–1-es döntetlent játszott Németország ellen.

Hatalmas eredmény ez, mégsem lehetünk felhőtlenül boldogok, ugyanis hiába volt a labda többet a német válogatottnál, a magyar volt a veszélyesebb. Amíg mi hétszer találtuk el a kaput, addig Németország mindössze egyszer – abból sajnos gól is született.

Nagy Zsolt a hatodikban megszerezte élete első válogatott gólját, és a vezetést is. Rendesen felrúgta Neuer szemei közé:

Két perccel később azonban Gulácsi rosszul jött ki egy indításra és Jonas Hoffman elvitte mellette:

Ezzel a 8. percre már kialakult a végeredmény, de ehhez volt egy-két szava Neuernek és Ádám Martinnak is. A német kapus remekül védett, Ádám viszont annál rosszabbul fejelt, két gól is ottmaradt a fejében. De volt Sallainak, Fiolának és Gazdagnak is helyzete.

A magyar válogatott ezzel a döntetlennel maradt a második helyen a csoportban, mivel a másik szombati mérkőzésen az Európa-bajnok olaszok 0–0-ra végeztek az Eb-ezüstérmes angolok vendégeként.

Rossi együttese kedden a negyedik helyen álló Anglia vendége lesz Wolverhamptonban.

Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport, 3. forduló

  • Magyarország–Németország 1–1 (1–1)

(Fotó: Alexander Hassenstein/Getty Images és MTI)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Neked mi a tuti tipped a kánikulára?
17% Extra sok folyadék=sör
27% Extra sok folyadék=nem sör
24% Klíma egész nap
32% Ha tehetem, nem mozdulok ki otthonról