Sejthető volt, hogy a Monaco nem marad együtt a tavalyi remek szezon után.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A hercegségbeliek néhány hete francia bajnokok lettek, a Bajnokok Ligájában pedig a legjobb négyig jutottak, így nem meglepő, hogy az alapemberek egy részét a topklubok kinézték maguknak. Sőt, közülük néhányat már meg is vettek.

A legnagyobb sztárjuk, Mbappé még nem igazolt el, de még így is 173 millió(!) euró értékben adott el játékosokat a Monaco, ami bármely klubnak óriási profit lenne, és ha Mbappé megy (egyre kevesebb az esély rá), akkor ez az összeg még egy százassal simán emelkedhet.

Három játékosért kaptak komoly pénzt: Silváért 50 milliót, Mendyért 57,7 milliót fizetett a Man. City, Bakayokoért pedig a Chelsea adott 45 millió eurót.

Kékkel a távozók, pirossal az érkezők; jelenleg 124,5 milliós pluszban a Monaco
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Meccsdömping három csoportban – A foci-vb mai programja

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott