A Sheffield United drukkereinek egy része 15 perc alatt eleget látott.

6–0-ra nyert a Premier League-ben utolsó Sheffield United otthonában az Arsenal. A hazaiak 15 perc után már háromgólos hátrányban voltak (az egyik öngól volt), a szurkolók egy része pedig úgy döntött, eleget látott, hazament:

Ők voltak azok, akik élőben már nem látták azt, ahogy még további három gólt szerez az Arsenal. A londoniak góljait Odegaard, Bogle (öngól), Martinelli, Havertz, Rice és White rúgta, a vége 6–0 lett tehát, a kiütéses eredmény úgy alakult ki, hogy 39 perc után már öttel vezetett az Arsenal.

Összefoglaló:

A Sheffield közel reménytelen helyzetben van, 27 forduló után három győzelemmel utolsó a bajnokságban, a még bennmaradó Nottingham mögött 11 pont a csapat hátránya, ezt ledolgozni kisebbfajta csoda lenne, ismerve azt, hogy eddig mindössze 13 pontot szerzett a csapat, 27 meccs után pedig 50 góllal kapott többet, mint amennyit szerzett.

Ten Hag miután a City tönkreverte a csapatát: Összességében jól teljesítettünk

A holland edző ott is meglátja a pozitívumot, ahol lehet, hogy nincs is.