A korábbi válogatott csatár a magyar csapat Eb-szerepléséről beszélt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Magyarország három ponttal Németország és Svájc mögött végzett az A-csoportban az Európa-bajnokságon, és végül a csoportharmadikok összevetésében nem harcolta ki a nyolcaddöntőbe jutást.

A csapat teljesítményét most röviden értékelte a visszavonult 86-szoros válogatott Szalai Ádám:

„Szerintem mindenki tudja, hogy Svájcnak és Németországnak milyen erősségű csapata, milyen játékosai vannak, ezért teljesen reális, hogy ez a két válogatott jutott tovább a csoportból. Azt pedig láthattuk, hogy hány mérkőzésnek kellett volna úgy alakulnia, hogy a harmadik hellyel továbbjusson a válogatott”

– idézi az nso Szalait.

Ez is érdekelhet:

Öt komoly ok, amiért elbukott a magyar válogatott az Eb-csoportkörben

Vajon mik lehetettek az okai a kiesének? Rossi-harcok, Szoboszlai-sérülés és -fókuszvesztés.

Ki volt a legjobb magyar futballista az Eb-n?

Nálatok ki volt a legjobb a magyar válogatottból? A cikkben tudtok szavazni!

Először posztolt a kiesés után Szoboszlai Dominik

Az Instagram-oldalára posztolt a magyar válogatott csapatkapitánya.

Marco Rossi elmondta, mi az Eb legnagyobb tanulsága

A kiesés után tartott sajtótájékoztatót Marco Rossi.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés