Nehéz időket élünk, de azért ez így is eléggé mellbevágó hír.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Red Bull Salzburg bejelentette, hogy a Maccabi Tel-Aviv elleni BL-meccs után három játékosnál is pozitív eredményt hozott a koronavírusteszt.

Egyelőre nem tudni, kikről van szó, de nem is annyira lényeges, mivel nemcsak az érintettek, hanem az egész csapat karanténba került. Nem játszhatnak ma a Hartberg elleni bajnokin sem, de ennél nagyobb baj, hogy a klub azt is bejelentette, hogy a válogatott játékosok behívóit törölni kell a következő két hétben.

Ha ez hivatalossá válik, akkor Szoboszlai Dominik nem játszhatna a bolgárok elleni, csütörtöki Eb-pótselejtezőn.

A klub tájékoztatta az osztrák szövetséget és az egészségügyi hatóságokat is, az MLSZ-t azonban még nem.

Log into Facebook | Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

A magyar válogatott október 8-án játszik Bulgáriában Eb-pótselejtezőt. Lehet, hogy Negóval, de Szoboszlai nélkül.

Loïc Nego bekerült a magyar válogatott keretébe

Mivel hosszú évek óta stabilan az egyik legjobb légiós az NB I-ben, nagy erősítés lesz a válogatottnak.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
3% Brazília
17% Egy másik válogatott