December közepén írtuk, hogy Varga Roland is távozik a Győrből, ami akkor még érthetetlen volt, azóta tudjuk, ő akart lépni. A Fradi azonnal rá is mozdult, most meg már alá is írt. Hajnal után újabb válogatott érkezett a Doll csapatába.

Folyamatosan erősödik a Fradi, már a második válogatott játékos írt alá télen, és hamarosan érkezik a brazil utánpótlás-válogatott támadó, Marcos Júnior is. Szóval Hajnal Tamás után megérkezett Varga Roland is, a még mindig csak 24 éves szélső marad tehát zöld-fehérben, de a fővárosba költözik fel. A két klubnak meg kellett állapodnia, de az árat természetesen nem hozták nyilvánosságra.

Varga 2013-ban bajnok lett a Győrrel, ráadásul 12 góljával csapata egyik legjobbja volt. Korábban volt a Brescia (2008–2012), az Újpest (2010 – kölcsönben) és a Foggia (2010–2011 – kölcsönben) játékosa is, háromszor szerepelt a nagyválogatottban, két gólt lőtt, egyet Dániának, egyet Kazahsztánnak.

(Forrás, fotó: fradi.hu)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Újra kellett éleszteni focimeccs közben a sirályt, miután véletlenül a labdával telibe találták

Hivatalos: Jön a boksztörténelem egyik legjobban várt meccsének a visszavágója

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
20% 4-7 éve
13% 8-10 éve
42% +10 éve