Ezt is megértük: Kínában gyártják a világ legpengébb telóját, csak az a kérdés, hogy adnak-e belőle nekünk is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Mi Note 2-t Kínában 445 dollárért, vagyis nagyjából 130 ezer forintért dobják piacra a héten, ami mifelénk egy tisztességes felső-középkategóriás ár, Kínában viszont piszok drágának számít. Ennyi pénzért már valami igazi szörnyeteget kell kapnunk - gondolhatnánk, és nem is tévednénk nagyot. Az Mi Note 2 ugyanis fél kézzel lealázza a nagy gyártók telefonjait:

  • 5,7 colos QHD (2560x1440 pixeles) kijelző
  • 23 és 12 megapixeles duálkamera
  • Snapdragon 821 proci
  • 6 GB RAM
  • írisz-szkenner
  • 128 GB tárhely
  • 4100 mAh-os akksi
  • és a kijelzőbe épített, ultrasonic ujjelnyomat-olvasó.

Brutális, mi? És ha minden jól megy, talán az a csoda is megtörténhet, hogy előbb-utóbb Magyarországon is lehet majd kapni. A Xiaomi eddig ugyan nem igazán legénykedett az európai piacon, a termékeiket legfeljebb egy-két helyen lehet beszerezni, de az mindenképpen bizakodásra ad okot, hogy néhány hete az ABC Data személyében már hivatalos EU-s disztribútoruk is van, így a következő években várhatóan jóval több Xiaomi-mobil fog eljutni hozzánk is, mint eddig.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
11% Spanyolország
11% Anglia
3% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés