A különleges TTS narancssárga és szürke színekben érkezik, összesen 500 darabot gyártanak belőle.

A TTS-re épülő modell rögzített hátsó szárnyat és egyedi, 19 colos kerekeket kap, és speciális, Imola sárga, valamint Nimbus szürke fényezéssel lesz rendelhető. Ehhez illeszkedik az utasfülke szürke bőrborítása is, amelyet a sárga szegélyek és a TTS-ből ismerős alumínium felületek tesznek teljessé. A xenon fényszórók és a mágneses lengéscsillapítók szintén a robotautóként is jól teljesítő TTS-ből származnak. Az Audi összesen ötszáz darabot gyárt a különleges modellből, amiről az ajtón látható "1 of 500", vagyis egy az ötszázból felirat is tanúskodik.

A motorháztető alatt a TTS kétliteres, 272 lóerős TFSI motorját találjuk, amellyel a kupé 5,4, a kabrió pedig 5,6 másodperc alatt éri el a száz km/h-s sebességet. A végsebességet mindkét modell esetében 250 km/h-nál korlátozták.

A limitált szériás TT-t az Audi a szeptemberi Frankfurti Autószalonon mutatja be a közönségnek, az értékesítése pedig az év vége felé kezdődik.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Gyönyörű sportkupéval mutatja meg az Alpina jövőjét a BMW

Gombnyomásra kitáruló ajtókkal jön az új Audi Q9

Amikor valósággal izzik a kábel: ez a 10 leggyorsabban tölthető elektromos autó

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés