Lehet(ne) erre nemet mondani?

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Motorsport.com magyar kiadása arról ír a BusinessF1 Magazine nyomán, hogy az Apple brutális árat lenne hajlandó kifizetni azért, hogy a jövőben a saját streamingszolgáltatásán, azaz az Apple TV+-on lehessen nézni a Forma–1-et.

Állítólag az Apple évi kétmilliárd dollárt fizetne az F1 közvetítési jogaiért, ami a jelenlegi globális tévés közvetítésekből befolyó összeg duplája – ezt hívják visszautasíthatatlan ajánlatnak?

A cég fokozatosan venné át az uralmat, azaz a kizárólagosság mértéke az évek múlásával növekedne, ez pedig úgy nézne ki, hogy kezdetben csak 25%-ban, öt év múlva – a jelenlegi szerződések lejártával – pedig már 100%-ban rendelkezhetne a közvetítésekről.

(Forrás: Motorsport.com, Gpblog.com, fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Komoly zűrzavart okozhat az F1-ben, ha Hamilton helyett Massát kiáltják ki 2008 világbajnokának

A Mercedes szerint szappanopera a Massa-ügy, de érdeklődve figyelik Lewis Hamilton Max Verstappennel szemben elbukott vb-címe miatt is.

Hogy lehetsz akkora pöcs, hogy Michael Schumacher állapotán viccelődj?!

Gusztustalan „„poénja”” után népharag zúdult az F1-es szakértőre.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott