A négyszeres világbajnok antréja lenyűgözte a csapatot.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sebastian Vettelt idén már nem a Ferrari, hanem az Aston Martin színeiben láthatjuk a Forma–1-ben. Otmar Szafnauer csapatfőnök szerint pontosan a négyszeres világbajnokra van szükség ahhoz, hogy az istálló egy egészen új szintre lépjen.

Ennyi világbajnoki címet vár Vetteltől az Aston Martin

Neccesnek tűnik. Szerintetek összejöhet?

Szafnauer szerint Vettel rettentően motivált, hihetetlenül keményen dolgozik és tökéletesen beleillik a csapatba. A Reutersnek azt is elárulta, milyen nem mindennapi gesztussal érkezett meg a csapathoz a német:

„Vehetett volna egy doboz csokit vagy egy csokor virágot, de ő nem ilyen. Úgy érkezett meg, hogy »sütöttem nektek kenyeret«. ”

Egyébként már az Aston Martin is leleplezte a 2021-es autóját, amivel kapcsolatban már a bemutatása előtt balhét sejtettek:

Újabb botrány van készülőben az F1-ben?

Az Aston Martinná alakuló Racing Point 2021-es autója miatt.

És ami a jövőt illeti...

Összejöhet a Vettel-Hamilton pilótapáros, az F1-ben és nem a Mercedesnél

Ha összejönne a dolog, 11 világbajnoki cím lenne egy csapatban.

(Forrás: Motorsport.com, Reuters, fotó: Aston Martin Cognizant F1 Team)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott