Mentőcsomag azoknak, akik új Hummert akartak venni: bár a sorozatgyártás már leállt, hamarosan vehetnek maguknak egy H1-est – darabokban.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Az öbölháborúról készült tudósítások tették világhírűvé a HMMWV-t, amely a harcmezők után – polgári változatban, Hummerként – a világ nagyvárosaiban is hamar megjelent. Azóta gyártás lényegében leállt, aki Hummert akar, annak vagy használtan kell vennie, vagy érdemes figyelnie lékhorgászat közben.

A H1-es rajongói mégis örülhetnek: bár főbb alkatrészek nélkül, és néhány módosítással, de kellő érdeklődés esetén piacra dobják a HMMWV C seriest, csupán 59 ezer dollárért, amely még hajtáslánccal is nagyjából feleannyiba fog kerülni, mint amennyit eredetileg a H1-esért kértek. Igaz, még néhány órányi munkadíjat is hozzá kell adni, a C series ugyanis darabokban érkezik a megrendelőhöz.

Dupláznák a hétévesnél idősebb autók vizsgadíját

(Forrás: Motorauthority)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Nem az elektromos Ferrari az első: 10 autó, ami megosztotta a világot

„Mercedes-versenyző vagyok, de majd meglátjuk” – a Ferrariról az F1 új csodagyereke, Antonelli

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
46% Nem
8% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés