Egy kétszeres és egy hétszeres világbajnok feszült egymásnak, előbbi nyert.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Forma–1 az idei szezontól kezdve díjazza a hónap előzését, a márciusi futamok megmozdulásaira beérkező több tízezer szurkolói szavazat alapján pedig az első ilyen trófeát a veterán Fernando Alonso kapta, egyáltalán nem érdemtelenül. A kétszeres világbajnok spanyol úgy ment el Lewis Hamilton mellett a Bahreini Nagydíjon, mintha ő is hétszeres világbajnok lenne:

Egyébként Alonso esetében rendre felmerül, hogy képességei alapján nem csak két világbajnoki címre lenne hivatott – erről ő maga is így vélekedik –, a korábbi F1-csapatfőnök Eddie Jordan szerint azonban a spanyol csakis magának köszönheti, hogy nem nyert többet:

Azt állítják, Alonso a pénzéhsége miatt nem nyert még több világbajnoki címet

Az biztos, hogy Fernando Alonso képességei alapján több világbajnoki címre lenne hivatott.

(Fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

„A Forma–1 szégyene, ami velem történt az Ausztrál Nagydíjon”

A Ferrari pilótája nem volt boldog a melbourne-i káoszfutam leintése után.

Idény végén lejár Hamilton szerződése, most megtörte a csendet a jövőjével kapcsolatban

El tudnád képzelni Lewis Hamiltont egy másik Forma–1-es csapatnál?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott