Valóban kissé meglepő volt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Összeütközött egymással és kiesett Lewis Hamilton és Max Verstappen az Olasz Nagydíjon:

Hamilton szerint egyértelműen a holland volt a hibás, míg Verstappen szerint a brit okolható a történtekért. A sportfelügyelők inkább a Red Bull-ost látták hibásnak, ezért őt büntették – három rajthelyes hátrasorolást kapott Verstappen, amit majd a következő futamon, azaz az Orosz Nagydíjon kell letölteni.

Hamilton azt is elmondta, hogy az ütközés mellett egy a baleset egy másik aspektusa miatt is neheztel a hollandra, merthogy miután Verstappen kiszállt az autójából az ütközés követően, azonnal elsétált a baleset helyszínéről, mintha mi sem történt volna:

„Kissé meglepődtem, mert amikor ilyen történik, az az első dolog, hogy megbizonyosodunk róla, hogy a másik srác rendben van-e.”

Ebben azért lehet valami.

Olasz Nagydíj after:

Hamilton a Verstappennel való ütközésről: Tudta, mi fog következni, mégis megtette

A hétszeres világbajnok szerint a holland az egyértelmű a hibás.

Verstappen Hamiltont hibáztatja: Erre egyáltalán semmi szükség nem volt

Verstappen szerint Hamilton túltolta a versengést.

(Forrás: The Guardian, fotó: formula1.com)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés