2018-től állórajtos újraindítás lesz a Forma–1-ben, ami egészen komoly veszélyeket hordozhat magában.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az FIA állórajtos szabálymódosítással próbálja meg izgalmasabbá tenni az F1-es versenyeket. Ez egészen pontosan azt jelenti, ha a futamot piros zászlóval vagy safety carral szakítják félbe, akkora pilótáknak  – ahogy a versenyek elején – álló helyzetből kell újra elindulniuk, ami használt és/vagy hideg gumikon nem annyira vicces.

A csapatok többek között ezt is gyakorolhatták a barcelonai előszezonban, egy-két versenyzőnek viszont komoly aggályaik vannak ezzel kapcsolatban. A Haas pilótája, Romain Grosjean szerint például...

„Komoly mészárlássá válhat a rajt, és már az egyeneseben is simán eldobhatjuk az autót. (...) Az újrarajtolás olyan volt, mint ha esőben slickgumikon (sima felületű – a szerk.) vezetnénk. Minden felváltásnál kipörgött a kerék, minden visszaváltásnál blokkoltak a hátsók. Csúszkálva érkezel meg az első kanyarba. Ez így nem működik. Biztonsági szempontból aggódom.”

Azt azért hozzáteszi, hogy csak bizonyos pályákon okozhat ez gondot, hűvös és nedves körülmények között jobban oda kell figyelniük majd a gumik állapotára és melegítésére.

És akkor még itt van ez is:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Saturészeg autós borította fel az autóját az M3-ason, beszélni is alig tudott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés