Már az Amerikai Nagydíjon összejöhet Lewis Hamilton negyedik világbajnoki címe, amivel beérné Sebastian Vettelt és Alain Prostot, illetve megelőzné példaképét, Ayrton Sennát.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Lewis Hamilton az Olasz Nagydíj óta villámgyorsan növelte 3-ról 59 pontra előnyét Sebastian Vettellel szemben. Négy futammal a vége előtt ez a különbség jelentősnek mondható, a brit akár már a hétvégén behúzhatja világbajnoki címet, ha

  • nyer, Vettel pedig a hatodik, vagy rosszabb helyen végez.
  • második lesz és Vettel csak a kilencedik, vagy rosszabb helyen ér célba, Valtteri Bottas pedig nem szerez pontot, ugyanis még csapattársának is van matematikai esélye.

Viszont ha Hamilton a harmadik, vagy annál rosszabb helyen intik le az austini futam végén, a bajnokavatással még várni kell egy kicsit.

És az megvan, hogy...

Elég fontos ügy miatt lesz bugyirózsaszínű a Pirelli-gumi és az Amerikai Nagydíj pályája is

Kivételesen nem csak a Force India autói pompáznak majd ebben az F1-ben nem túlságosan megszokott színben.

(Fotó: AFP)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Az F1 leglazább kiesése: Amikor Räikkönen futam közben egy jachtra sétált lazítani

Nem az elektromos Ferrari az első: 10 autó, ami megosztotta a világot

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés