Bár hullámzó volt a kapcsolatuk, az „elszámolásnál” végtelen tisztelettel köszöntek el egymástól.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sebastian Vettel számra a hétvégi, szezonzáró Abu-dzabi Nagydíj volt az utolsó futama a Ferrari színeiben. A német hat idény után távozik a maranellói istállótól, ahol az utolsó két évében az F1 egyik legnagyobb tehetségének tartott Charles Leclerc volt a csapattársa.

A két pilóta kapcsolata olykor kifejezetten viharos volt, ám az elszámolásánál mindketten a legnagyobb tisztelettel búcsúztak a másiktól. A négyszeres világbajnok például Leclerc-nek adta sisakját egy megható üzenet kíséretében:

Leclerc pedig  legmagyobb tisztelettel köszönt el csapattársától és mentorától:

„Emberként és versenyzőként is rengeteget tanultam tőled ebben a két évben. Köszönöm, hogy mindig a fejlődésre ösztönöztél, megtiszteltetés volt a csapattársadnak lenni, őszintén. A legjobbakat kívánom neked. Klasszis versenyző és klasszis ember vagy.”

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Charles Leclerc (@charles_leclerc) által megosztott bejegyzés

Eközben...

„Szégyen, hogy még mindig nem tudom, hogy jövőre itt leszek-e, vagy sem”

Egy ideje lóg a levegőben, hogy csapata (másodszor is) kirúghatja az orosz pilótát.

(Fotó: Scuderia Ferrari)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Saturészeg autós borította fel az autóját az M3-ason, beszélni is alig tudott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
17% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés