Rugalmas, levegő van benne, mi kell még?

A Garage 54 csapata jó néhányszor megmutatta, olyan egyszerű dolgokról is rengeteg dolog eszükbe jut, mint a kerék.

A sufnituning új szintje a színes LED-es autógumi

Micsoda szombat esti krúzolások lehetnének itt!

Elkészült a 14 kerekű Lada

Több kerék, nagyobb menőség!

Most épp a csomagolásokhoz használt légbuborékos fóliát – más funkciójában és elnevezéssel stresszlevezetésre-szórakozásra használt pukifóliát – tekerték egy felnire, hogy kiderüljön, elég-e annyit teljesítenie-e egy felnire húzott anyagnak, hogy rugalmas, és levegő van benne. Spoiler: nem igazán.

Ez is érdekelhet:

Elkészült a csavarhajtású Lada. Még nem látszik pontosan, hogy mire is jó, de vicces

Az orosz Garage 54 autókínzó csapata ezúttal egy kevéssé elterjedt hajtási megoldással erőszakolta meg a már amúgy is túl sokat látott Zsigulit.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A futás nem csak a rekortánpályán kezdődik! Íme az NN Ultrabalaton két magyar ultrafutójának edzéstippjei

„Ez a futás nemcsak a testünknek, a lelkünknek is jót tesz!” – Dupla körös futásokkal és kibővült charity programmal jön az NN Ultrabalaton

Minden héten jobbat akar csinálni – Interjú Sváby Andrással

További cikkeink a témában
Hirdetés