Sebastian Vettel helyében mi inkább használtuk volna a Nissan GT-R-t, de ha nem használjuk, akkor sem adtuk volna el.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel éppen csak visszavonult a Formula–1-ből, és most talán lenne ideje kiélvezni a sportautó-gyűjteményének tagjait, amire a száguldó cirkuszban töltött tizenhat szezonja alatt aligha volt lehetősége. Bármihez is kezd, ezt a tizenegy éves Nissan GT-R-t nem fogja vezetni, mert épp eladó.

Vettel szinte sosem használta, még éppen csak kipróbálta, a GT-R órája ugyanis csak 130 kilométert mutat.

Az állapota ennek megfelelően túlzás nélkül újszerű, és a felszereltsége is igencsak kívánatos. A fekete színű Black Edition modellt 20 colos Rays kerekekkel és narancssárga féknyergekkel szerelték, a motorja 530 lóerős.

A GT-R-t a német Mechatronik kínálatából lehet megszerezni, a hirdetése szerint az első tulajdonosa volt Vettel, aki tíz éven keresztül tartotta meg az autót. A jelenlegi eladója valószínűleg sosem használta abban a reményben, hogy szép összegért válhat meg tőle:

250 ezer eurót írtak a hirdetésre, ami csaknem százmillió forintnak felel meg.

Vettel a gyűjteményének értékesebb darabjain már korábban túladott:

Vettel igencsak meglepő módon áll „bosszút” a Ferrarin

Kiárusítást tart, nem akármilyen Ferrariktól akar megszabadulni.

Ez is érdekelhet:

Toto Wolff eladja a Ferrarikat a gyűjteményéből

Nem a Ferrarit akarja bosszantani vele, ennél egyszerűbb az oka.

Sokadszorra is megújult, és most többet változott a Nissan GT-R

Godzilla nem adja fel, továbbra is gyártásban marad.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés