Mutatjuk, milyennek látták a Szingapúri Nagydíj dobogósai a futamot.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

George Russell győzelmével és a McLaren konstruktőri címvédésével ért véget a Szingapúri Nagydíj, mutatjuk, hogyan vélekedtek a dobogósok, azaz George Russell, Max Verstappen és Lando Norris a szingapúri versenyükről közvetlenül a futam leintése után.

George Russell a futamgyőzelme után:

„Fantasztikus érzés, főleg azután, ami pár éve történt. Hatalmas köszönet a csapatnak, elképesztő munkát végeztek egész hétvégén. Hihetetlenül boldog vagyok. Az elején kicsit ideges voltam, amikor megláttam, hogy Max lágy gumin indul.”

Max Verstappen, miután másodikként ért célba:

„A pálya csak éppen megszáradt, ezért próbáltunk valami mást. Nem jött be, az egész futam elég nehéz volt több okból is, úgyhogy meg kell értenünk, mi ment ma rosszul. Számunkra a második hely volt a maximum, amit elérhettünk.”

Lando Norris a harmadik helyről:

„Akár újra nekivághatnék. Kemény futam volt, Max nem hibázott, de ma mindent beleadtam. Elégedett vagyok, hiszen két pozíciót javítottam, és csapatként újra megnyertük a konstruktőri bajnokságot, szóval nagyon boldog vagyok. Az első kör trükkös volt, csúszott, sok helyen még nedves volt az aszfalt. De hát ez a versenyzés, bevetődtem a belső ívre, kicsit korrigálnom kellett, és ennyi.”

Így áll a vb-pontverseny a pilóták és a konstruktőrök között a Szingapúri Nagydíj után:

A szezon két hét múlva a sprintfutamos Amerikai Nagydíjjal folytatódik.

(Forrás: Formula1.com, fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Váratlan helyen köthet ki Mick Schumacher

Egy remek lehetőség nyílhat Mick Schumacher előtt.

Charles Leclerc már a kiutat keresi a Ferraritól?

Úgy tűnik, elfogyhatott Charles Leclerc türelme.

A Ferrari már megbánta, hogy Hamiltonra cserélte Sainzot?

Újabb kemény kritikát kapott Lewis Hamilton, és egyben a Ferrari is.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Az M7-es egyik felhajtóján vette ki a pihenőidejét egy kamionos

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
36% Argentína
20% Franciaország
12% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés